Гвардійці спецназу долають смугу перешкод – фоторепортаж

Особовий склад долав перешкоди парами, тренуючи злагодженість своїх дій

Курсанти Національної академії Національної гвардії України відпрацьовували подолання спеціальної смуги перешкод, яка складається з 18 елементів, загальною довжиною 900 метрів. Про це повідомила прес-служба Нацгвардії України.

"На мою думку, спеціальна смуга перешкод є дуже корисною, адже під час подолання розвиваються не тільки фізичні, а й гартуються психологічні навички. Для військовослужбовця групи спецпризначення фізична сила та психологічна стійкість є запорукою успішного виконання завдань", – поділився своїми враженнями молодший сержант Євгеній Подайло.

Передбачається, що майбутні спецпризначенці повинні пройти смугу перешкод, перетинаючи кожен елемент. Спочатку треба подолати різні види загороджень, як наземні – завали, паркани, руїни будівлі, так і підземний хід. Наступним етапом є відпрацювання бойових навичок у вигляді штурмового комплексу та метання гранат. Під час подолання останнього елементу майбутні офіцери повинні перейти через водну перешкоду та заболочену ділянку місцевості. Уточнюється, що особовий склад долав перешкоди парами, тренуючи злагодженість своїх дій.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

"Перед початком у деяких військовослужбовців було помітно хвилювання, але усі курсанти впорались зі своїми емоціями і фізичним станом та успішно подолали смугу перешкод. На цій полосі ми не зупиняємось, на вас чекає ще багато серйозних випробувань, таких як, наприклад, стрибки з парашутами. Я вітаю вас з проходженням даної смуги!" – звернувся до спецпризначенців начальник командно-штабного факультету полковник В’ячеслав Овчаренко.  

Нагадаємо, нещодавно Морська піхота ВМС України поповнилася понад сотнею рівних собі побратимів, які отримали чорні берети.

Попередній матеріал
Терористи відкрили "представництво ДНР" у Чехії
Наступний матеріал
Прикордонники не пропустили російського журналіста в Україну

Українські "універсальні солдати" склали іспити з CrossFit

Як харківські курсанти-нацгвардійці складали іспити зі стрільби

Курсанти Академії сухопутних військ ім. Сагайдачного склали іспит з бойової підготовки

123 бійці морської піхоти склали іспит на чорний берет