Сутичками завершилося Першотравневе свято на Хрещатику

  Сутичками завершилося Першотравневе свято на Хрещатику. Перешкодити традиційній ході комуністів намагалися прості громадяни та представники Коаліції учасників помаранчевої революції.

  Міліція повідомляє про чотриьох затриманих. Їх автозаком доправили до Шевченківського райуправління міліції Києва для з`ясування обставин. За даними правоохоронців, громадські активісти намагалися спровокувати конфлікт під час акції. Вони жбурнули у плакати, які несли у голові колони, фарбу. Активісти ж заявляють, що крокували до Ботанічного саду, щоби намалювати там квіти та конфлікту не створювали. Іншого чоловіка, який вискочив до колони та почав звинувачувати комуністів у заподіяних Україні лихах - міліція відтіснила до підземного переходу. Але затримувати не стала.

  Всього у середмісті, зранку зібралися кілька тисяч комуністів і їхніх прибічників. Вони пронесли Хрещатиком портрети Леніна та Сталіна і традиційні партійні гасла. Цьогоріч до колони долучилося багато неповнолітніх. Однак пояснити чітко, що це за свято - більшість не змогли. Дехто ж назвав суму, яку їм пообіцяли за участь в  акції.

  Попередній матеріал
  Японським чиновникам дозволили ходити на роботу у джинсах і футболках
  Наступний матеріал
  Майже два десятки активістів затримали біля столичної станції метро "Арсенальна"
  Теги:
  Loading...