5.ua

Сюмар: російські серіали про міліцію та російську армію – це ненормально

  Ситуація, коли в нинішніх умовах українські телеканали купують серіали, зняті на замовлення міністерства оборони Російської Федерації, через те, що вони дешевші, є ненормальною.

  Таку думку висловила заступник голови фракції "Народний фронт", Голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар 26 січня під час програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, пише УНІАН.

  "Безумовно, на сьогодні склалася ненормальна ситуація. Вже рік триває війна в Україні, а ми досі дивимось серіали, в яких російські "менти" або солдати є великими героями. Ми не  можемо популяризувати ті органи влади держави-окупанта, які сьогодні вбивають наших мирних громадян. Ми повинні тут дбати про свій національний інтерес, який полягає в тому, аби ми відверто визнали, що ми маємо дбати про свій інформаційний простір, про його розвиток, що у нас є своя ідеологія, своя історія, свої пріоритети і цінності. Ідеологія – це дуже важливо. Солдати повинні мати внутрішню мотивацію для того, щоб боротися за свою країну", - заявила вона.

  Як раніше повідомлялося, на Луганщині почалось впровадження проти каналів, які транслюють контент, який підтримує сепаратизм.

  Попередній матеріал
  Бійці "Дніпро-1" знищили ворожу снайперську групу під Маріуполем
  Наступний матеріал
  Нацбанк хоче встановити єдиний курс на валютному ринку
  Теги:

  Сюмар готує законопроект про ксенофобію

  Суддівська система не дає боротись із російською пропагандою в Україні - Сюмар

  Нацрада з питань телерадіомовлення оголосила попередження "Інтеру" - Сюмар