5.ua

Судове засідання у справі так званих "васильківських терористів" перенесли на 24 грудня [відео]

  Судове засідання у справі так званих "васильківських терористів" перенесли на завтра - вівторок 24 грудня. Відповідне рішення виніс суддя у справі Юрій Бурбела.

  Активісти, які прийшли на підтримку обвинувачених, вимагали у служителя Феміди виправдального вироку підсудним, оскільки вважають, що ті невинуваті, а справа сфабрикована. Під вигуки народних депутатів та активістів Ганьба - судді залишили залу засідань через службовий вхід. Тим часом близько 50 свободівців пікетували будівлю Києво-Святошинського районного суду. Нагадаємо, 22 серпня 2011 року працівники СБУ затримали 2 депутатів Васильківської міської ради Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза і помічника депутата Володимира Шпару, яких звинуватили у підготовці теракту - підриву пам’ятника Леніну в Борисполі.  

  22 серпня 2011 року у Василькові Київської області працівники СБУ вилучили начебто вибуховий пристрій. СБУ затримала двох депутатів Васильківської міської ради Ігоря Мосійчука та Сергія Бевза і помічника депутата Володимира Шпару, яких звинуватили у підготовці теракту, а саме – підриву пам’ятника Леніну в Борисполі. Сам пам’ятник на той момент вже був демонтований за рішенням Бориспільської міської ради. З кінця 2011 року справа розглядається у Києво-Святошинському районному суді.

  Попередній матеріал
  Суд Одеси заборонив проводити мирні акції [відео]
  Наступний матеріал
  Учасниці панк-гурту «Пуссі Райот» на свободі [відео]
  Теги:
  Loading...