5.ua

Суд Одеси заборонив проводити мирні акції [відео]

  Заборону на проведення мирних акцій підтвердив апеляційний суд Одеси. Сьогодні там розглядалось питання про скасування табу, яке має діяти до 31-го грудня включно.

  На засіданні були присутні й активісти місцевого Євромайдану. Вирок зустріли вигуками «Одеським суддям – сталінську премію!». Нагадаємо, одеський адмінсуд ухвалив рішення про заборону мирних зібрань громадян у ніч проти 25 листопада. Тоді ж комунальники під охороною міліції розгромили наметове містечко євромайданівців. 3-х активістів заарештували, одного побили. Утім, всупереч забороні Феміди надалі мітинги не припинялися.

  Олександр Іщенко, в. о. юридичного департаменту Одеської міськради: «Исполком, в рамках своих полномочий заботился о том, чтобы обеспечить общественный порядок, жизнь, здоровье и честь людей, которые принимают участие в различных акциях, исходя из приоритетов национальной безопасности».

  Сергій Гуцалюк, активіст одеського Євромайдану: «Громадяни, не дивлячись на їхні різні політичні погляди, вони ігнорують ці рішення, які були прийняті цими суддями, всі вважають їх незаконними, абсурдними і смішними, і воно виявляється в тім, що відбуваються зустрічі, відбуваються акції протесту, відбуваються різні заходи серед громадян, але6, слава Богу, що не відбувається ніяких сутичок, і це дуже добре».

  Попередній матеріал
  Штаб спротиву планує продовжити оренду Будинку профспілок [відео]
  Наступний матеріал
  Судове засідання у справі так званих "васильківських терористів" перенесли на 24 грудня [відео]
  Теги:
  Loading...