Павло Вовк
Павло Вовк Павло Вовк / Facebook

Суддя Вовк знову не прийшов до суду

  Читайте по-русски
  Взяти суддю під варту не можуть через суддівський імунітет

  Голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк не з'явився до суду. Вищий антикорупційний суд розглядав нині повторний примусовий привід очільника ОАСК для обрання йому запобіжного заходу, передає "5 канал".

  Зазначається, що взяти під варту Вовка не можуть через суддівський імунітет, натомість прокуратура просить заставу 3 мільйони гривень. Під час засідання судді вирішили, що допоки Вовка шукатимуть, провадження у справі, де він фігурує, – призупинять. Також відмовили у відводі слідчого судді.

  Голову Окружного адмінсуду Києва, а також ще п'ятьох його колег і очільника Державної судової адміністрації підозрюють у спробі захопити державну владу. Їм закидають тиск на суддів та ухвалення неправомірних рішень. Як доказ існування злочинного угрупування Національне антикорупційне бюро оприлюднило записи – так звані "плівки Вовка".

  За версією слідства, підозрювані ухвалювали замовні рішення у власних інтересах, а також в інтересах політичних та бізнес кіл. Зокрема, для цього голова ОАСК використовував схему з подання штучних адміністративних позовів від підставних громадських організацій чи осіб до свого ж суду з подальшим їх розглядом із наперед визначеним результатом.

  Попередній матеріал
  Головний санітарний лікар України після щеплення препаратом CoviShield заразився на коронавірус
  Наступний матеріал
  Болгарія з травня відкриває туристичний сезон
  Loading...

  Вищий антикорупційний суд продовжив розслідування справи ОАСК ще на два місяці – Центр протидії корупції

  Голова ВАКС була на вечірці ексрегіонала Ківалова разом із суддями Вовком та Тупицьким – ЗМІ

  Голова ОАСК Вовк знову не з'явився на засідання – подробиці