Павло Вовк
Павло Вовк Павло Вовк / Facebook

Вищий антикорсуд дозволив примусовий привід одіозного голови ОАСК Павла Вовка

Читайте по-русски
Суддя від осені 2020 року ігнорує засідання у справі

Одіозного голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка мають примусово доправити до суду. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Вищого антикорупційного суду. Нині там мали обрати запобіжний захід для підозрюваного судді – однак Вовк на засідання вкотре не прийшов, передає "5 канал".

За даними Центру протидії корупції, клопотання про примусовий привід з другої спроби задовольнив суддя Андрій Біцюк. Раніше на нього відкривали дисциплінарну справу – саме за скаргами адвокатів суддів ОАСК. У ЦПК також вказали, що в українському законодавстві немає заборони на примусовий привід суддів. Для цього потрібно було лише відповідне рішення суду першої інстанції, яке і було винесено.

Нагадаємо, напередодні детективам НАБУ довелося бігти вулицею за Вовком кілька кілометрів, аби зачитати клопотання про його відсторонення від посади. Бо ж перед цим скандальний суддя відмовився отримувати клопотання. А ввечері того ж дня – вкотре не прибув за повісткою про виклик до бюро. Зокрема, повістки глава ОАСК ігнорує вже понад 4 місяці.

Голову Окружного адмінсуду Києва, а також ще п'ятьох його колег і очільника Державної судової адміністрації підозрюють у спробі захопити державну владу. Їм закидають тиск на суддів та ухвалення неправомірних рішень. Як доказ існування злочинного угрупування Національне антикорупційне бюро оприлюднило записи – так звані "плівки Вовка".

Попередній матеріал
Заткнули пельку Кремлю чи розіграли "русскій разводняк" – "Час Ч"
Наступний матеріал
Блокування каналів Медведчука: що кажуть юристи та медіаексперти
Loading...