5 канал

Суд залишив на посаді генерала Нацгвардії, підозрюваного в організації штурму Майдану

Раніше суд вже виносив відповідне рішення

Володимир Гриняк залишився на посаді й на поруках терміном на 2 місяці. Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Печерського районного суду і не змінив запобіжний захід для начальника управління громадської безпеки Нацгвардії. Про це повідомляє "5 канал".

Як відомо, за часів Януковича він обіймав аналогічну посаду в МВС. Прокурори вимагали взяти Гірняка під варту, бо йому інкримінують тяжкі злочини, зокрема посадовець брав участь у силовому штурмі у ніч проти 19 лютого 2014 року, а також роздавав грошові винагороди працівникам "Беркута" на загальну суму 30 мільйонів гривень.

Водночас, підтримати Гриняка до суду прийшли нацгвардійці – учасники Революції Гідності. Вони стверджують, що підозрюваний "зливав" майданівцям багато важливої інформації, завдяки якій вдалося уникнути більшої кількості жертв. Також Гриняк майже рік брав участь у бойових діях на Сході України.

Як стверджує сам Гриняк, він не має жодного стосунку до видачі грошей "беркутівцям" на Майдані. А от прокурор ГПУ Валерій Смірнов каже: "Ми як сторона, що проводить судове розслідування, у випадку невиконання зобов'язань, покладених законом на підозрюваного, маємо звернутися з клопотанням про зміну запобіжного заходу на більш важку форму. Якщо таке станеться, повірте, що ми таке клопотання подамо".

Нагадаємо, 7 грудня суд залишив на посаді начальника громадської безпеки НГУ, якого підозрюють у керуванні штурмом Майдану.

Дивіться такожЯк це було: Часова шкала головних подій до роковин другого штурму Євромайдану 

Попередній матеріал
"Керченське будівництво": Окупанти визнали, що ідея транспортного тунелю – лише мрія
Наступний матеріал
Громадський діяч: Для Ізраїлю проблема палестинської резолюції – це проблема виживання

Як це було: Часова шкала головних подій до роковин другого штурму Євромайдану

"Покарати винних": Потерпілі від силового розгону Майдану об'єднались та висунули свої вимоги

Чинні співробітники МВС, причетні до силового розгону Євромайдану, мають бути звільнені – активіст

Суд залишив на посаді начальника громадської безпеки НГУ, якого підозрюють у керуванні штурмом Майдану