5 канал

Громадський діяч: Для Ізраїлю проблема палестинської резолюції – це проблема виживання

Необхідно знову відновлювати відносини Україна-Ізраїль

Україна голосуванням за палестинську резолюцію в Радбезі ООН 23 грудня відкинула всі здобутки відносин з Ізраїлем далеко назад. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив громадський діяч, дисидент Йосиф Зісельс. 

"Я належу до тієї великої групи людей, які 30 останніх років дуже тяжко вибудовували відносини між Україною та Ізраїлем ... до сьогоднішнього дня досягли досить багато. Бачимо як останні роки, останні місяці навіть, добре розвивалися ці відносини. Цим рішенням, яке було зроблено 23 грудня в Раді безпеки ООН, Україна відкинула всі здобутки наших відносин далеко назад, і тепер знову треба їх відновлювати. Я думаю, що для цього треба буде багато часу", – зазначив він.

Зісельс зауважив: "Але оскільки в політиці немає постійних друзів, а є постійні інтереси, то це (відновлення відносини з країнами, які проголосували за палестинську резолюцію - 5.ua) буде залежати від того, наскільки Ізраїль тепер буде зацікавлений, бо він відповів на цю резолюцію досить різкими кроками. Він це буде робити, але все ж таки для Ізраїлю, на відміну від інших країн, проблема, про яку зазначено, це проблема виживання. Він буде на мапі чи не буде. І це мало хто в світі розуміє".

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, до МЗС викликали посла Ізраїлю.

Попередній матеріал
Суд залишив на посаді генерала Нацгвардії, підозрюваного в організації штурму Майдану
Наступний матеріал
У Мін'юсті роз'яснили, хто має право на переговори з бойовиками
Loading...

Експерт прокоментував гостру реакцію Ізраїлю на голосування в Радбезі ООН

Україна пояснила, чому голосувала за палестинську резолюцію ООН, яка роздратувала Ізраїль

Єльченко про голосування в ООН щодо Ізраїлю: Поселення на окупованих територіях суперечать міжнародному праву, як і окупація Криму РФ

Прес-секретар прокоментував інформацію щодо перенесення візиту Гройсмана до Ізраїлю

Візит Гройсмана до Ізраїлю наступного тижня скасовано – ЗМІ

5 канал - трансляція наживо