Facebook / Юрій Луценко

Суд продовжив арешт Єфремову

  Старобільський районний суд Луганської області продовжив арешт екс-керівнику фракції "Партії регіонів" Олександру Єфремову до 28 квітня

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Суд ухвалив: клопотання прокурора Кожухівського про продовження строку тримання під вартою Єфремова Олександра Сергійовича задовольнити. Продовжити Єфремову Олексендру Сергійовичу... строк тримання під вартою до 28 квітня 2017 року включно", – йдеться в оприлюдненому на сьогоднішньому засіданні рішенні суду.

  Попередній термін тримання Єфремова під вартою спливає 17 березня.

  Як повідомлялося, Єфремова звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської ОДА (ч. 3 ст. 27, ст. 341 КК України); у пособництві в захопленні Управління Служби безпеки України в Луганській області (ч. 5 ст. 27, ст. 341 КК України). Також йому висувають звинувачення у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, особою, яка є представником влади, за попередньою змовою групою осіб, що призвели до тяжких наслідків (ч. 3 ст. 110 КК України); організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка" (ч. 1 ст. 258-3 КК України); державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

  Попередній матеріал
  Російські військові на Донбасі відмовляються виконувати накази командирів – ГУР
  Наступний матеріал
  ГПУ викрила аферу керівництва "Дельта банку" на 850 млн грн
  Loading...

  Журналістів не пустили на судове засідання проти Єфремова

  Екс-регіоналу Єфремову суд надав безкоштовного адвоката, бо його власні не з'явились у залі

  Райсуд Луганщини розпочне підготовче засідання у справі Єфремова 16 січня – Сарган