5 канал

"Сценарій я прекрасно розумію": Голобуцький прокоментував скандальне інтерв'ю дуету ANNA MARIA

Євробачення все ж таки має політичний контекст, нагадав експерт

В ефірі "5 каналу" заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький прокоментував скандальне інтерв'ю дуету ANNA MARIA та те, що крім цього дуету у фіналі нацвідбору – російський гастролер MARUV та солістка гурту YUKO, яка є громадянкою Росії.

 "Я послухав цю ANNA MARIA. Хай би вони були просто сепаратистки або ще, як каже Путін, дівчата із низькою соціальною відповідальністю, – вони ще ж якості жахливої… Якщо б вони були просто приватними співачками, у мене не було б ніяких претензій. Я таких людей, на жаль, з Криму, з Донецька бачу постійно. Вони живуть в Києві і нібито не розуміють, що відбувається. Це позиція захисту, вони живуть в чужому місті, вони не поїхали в Росію, бо чудово розуміють, що їх там чекає. Їм легше говорити, що вони далеко від політики і що займаються бізнесом. І в принципі це можна було б прийняти, бо ми живемо у демократичній країні. Але відправляти їх від країни…", – сказав Голобуцький.

Він продовжив: "Сценарій я прекрасно розумію. От вони виходять, – а Євробачення – це трибуна, – і вони там будуть говорити про мир і цей мир нібито собою представляти. І будуть транслювати, що мовляв, в Україні нічого такого нема, про що кажуть, мовляв вони прагнуть миру, там представники Криму, там взагалі громадянка Росії, яка співає українською мовою. І будуть транслювати, що у нас взагалі немає ніяких проблем ні з Росією, ні з ким. Тобто будуть замилювати цю проблему. Євробачення чим воно добре чи погане, воно все ж таки має політичний контекст і воно дуже політизоване. Там видно хто за кого голосує і так далі".

Він також додав: "І давайте не забувати, що це буде травень і залишається літо до парламентських виборів. І це може буде своєрідний імпульс, що нібито все можна вирішити і що, мовляв, давайте всі потиснемо одне одному руки із Росією, бо ми всі люди і так далі".

На запитання ведучого, що робити, якщо все ж таки MARUV чи дует ANNA MARIA стануть обличчям України на "Євробаченні-2019", Голобуцький сказав: "Це не трагедія буде в будь-якому разі. У нас проблем в України є набагато більше. Можливо це навіть змусить людей більше задумуватися".

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, уродженки окупованого півострова Крим Ганна та Марія Опанасюк, які є учасницями групи ANNA MARIA і фіналістками Національного відбору на "Євробачення-2019" відмовилися визнати агресію Росії проти України і окупацію Криму.

 

Попередній матеріал
Рідні більш не почують "мамо, я повернувся!": у Кривому Розі вшанували загиблих захисників Дебальцевого
Наступний матеріал
Фінал національного відбору "Євробачення-2019" – відео

Денісова змушена була "ловити" Москалькову в коридорах парламенту Греції: що обговорили

Українські режисери поставили номер для співачки Pink на BRIT Awards у Лондоні – фото, відео

"Поставити Росію на місце": головні меседжі Порошенка в Генасамблеї ООН і реакція світових лідерів

Порошенко в Генасамблеї ООН: Росія готується до військового удару по Україні

Кремль приречений на поразку у війні з Україною, тактично ми вже виграли – Порошенко

Чий Крим: розвінчуємо російські міфи щодо півострова