Столичні лікарі провели попереджувальний страйк (репортаж)

  Медичні працівники - у боротьбі за свої права. Масовий попереджувальний страйк на місцях провели столичні медики. Попри офіційну заборону лікарі київських поліклінік призупинили свою роботу на півгодини - з 11-ї до 11:30.

  "Оголосити 28 січня попереджувальну акцію протесту на робочих місцях.". Такі оголошення були готові ще у понеділок. Проте сьогодні, у день акції, усі вони були зірвані. Головні лікарі, залякані можливим звільненням, заборонили будь-які акції протесту.

  Рудольф Сичов, заступник головного лікаря поліклініки № 4: "В нашей больнице никакой акции, обьявленой в средствах масовой информации, не проходило". 

  Заборона керівництва медиків хоча й налякала, але не зупинила. Всупереч адміністрації, найсміливіші попереджувальний страйк таки провели. Рівно об одинадцятій лікарі та медсестри зайшли до кабінетів і півгодини не приймали пацієнтів.

  Пацієнти на півгодинний страйк не образилися. Адже вимоги медиків розуміють.

  Серед вимог лікарів - виділення коштів на медикаменти та харчування хворих. Проте головна - своєчасна виплата зарплатні. Мер столиці вже пообіцяв останню виконати.

  Леонід Черновецький, Київський міський голова: "В Украине эта задолженость составляет от года до полгода. В Киеве ми до 1 марта все зарплаты, и все надбавки я сохраню и учителям, и врачам. Мы все выплатим".

  Якщо обіцянки мера залишаться тільки на словах, столичні лікарі обіцяють боротися і далі - планують прийти під стіни мерії. Кажуть, у таких умовах працювати неможливо. 

  Мирослава Ульяніна, Владислав Каретник, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.22Мб)
  Попередній матеріал
  Юрко Гуцуляк завоював золото на фестивалі Epica Awards (репортаж)
  Наступний матеріал
  Москаль зареєстрував у ВР проект постанови про призначення виборів Президента 25.10.2009
  Теги:
  Loading...