Юрко Гуцуляк завоював золото на фестивалі Epica Awards (репортаж)

  Українці знову перші. Незвичне дизайнерське рішення молодого українського митця завоювало одну з найпрестижніших нагороду у цій царині – Золото на фестивалі "ЕПІКА ЕВОРДС". Незвичний календар "Сірники" одностайно визнали найкращим провідні фахівці з двадцяти семи країн світу.

  Ось цей календар "Сірники" завоював золото на фестивалі "ЕПІКА ЕВОРДС". З поміж шести сотень учасників журі високо оцінило саме цей незвичний витвір. Сам дизайнер - Юрко Гуцуляк - таку перемогу сприйняв як належне, утім не приховує - це найпрестижніша нагорода у його послужному списку.

  Юрко Гуцуляк, дизайнер: "Коли я подавав роботу я просто вирішив ризикнути, спробувати - а раптом?! І у мене все вийшло. Власне була вся європейська еліта, вся рекламна еліта та творца еліта і церемонія відповідала тому рівню. Все було досить стримано, досить точно і вивірено".

  Українский дизайн не раз відзначала закордонна преса. Сміливі рішення вітчизняних фахівців описували у спеціалізованих виданнях у багатьох країнах Європи та Азії. Нині ж календар -переможець  експонується у "Музеї Реклами" у Луврі.

  Зоряна, директор студії: "Розпирає гордість за те, що ми накінець-то представли Україну у кращих традиціях європейського дизайну. Кожен наш проект, кожен наш продукт - це продукт високої якості, справді високого рівня дизайн, але він український".

  Усі преміальні Юрко спрямовує на розвиток своєї справи. Відвідує різні країни для підвищення кваліфікації, постійно обмінюється досвідом із закордонними колегами. Каже, за три роки встиг завоювати своє місце під дизайнерским сонцем. Планує і надалі гідно представляти Україну на міжнародних фестивалях.

  Юрко Гуцуляк, дизайнер: "Ми активно шукаємо людей, яких би ми хотіли взяти у команду, творчих людей. Ну і власне реалізація масштабних цікавих творчих проектів".

  Зараз в Україні діє близько трьох сотень дизайнерських студій. Десяток з них вже отримали всесвітнє визнання та активно продають свої рішення за кордон. Утім більшість агенцій все ж не створюють свою школу дизайну - а переважно копіюють Західні зразки. Тому перемога українського митця на фестивалі "Епіка Евордс" - справжній прорив для країни. Тим більше, що цей фестиваль називають репетицією до престижного Заходу Каннські леви. На ньому лауреатів Епіки, як правило, увагою не оминають .

  Дзвіна Погребенник, Андрій Білоножко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.56Мб)

  Попередній матеріал
  Борги містян за комірне вибиватимуть колектори
  Наступний матеріал
  Столичні лікарі провели попереджувальний страйк (репортаж)
  Теги:
  Loading...