Школа
Школа tvoemisto.tv

Степанов розповів, як планують організувати навчання з 1 вересня

Читайте по-русски
Алгоритми дій МОЗ розробляє у співпраці з Міносвіти

Протягом "максимум 10 днів" Міністерство охорони здоров'я разом із Міністерством освіти та науки визначить, як відбуватиметься навчання в українських школах. Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов на брифінгу 10 липня.

"Ми хочемо, щоб наші діти повернулися до звичайного режиму навчання. Особливо 1 вересня, коли діти йдуть у перші класи. Але коронавірус вносить свої корективи, тому зараз, в умовах адаптивного карантину, розробляємо механізми і правила, у який спосіб наші діти будуть навчатися. За яких умов вони можуть навчатися у звичайному режимі, а за яких – у дистанційному, та як ми можемо поєднати ці два способи", – заявив він.

Степанов запевнив, що алгоритми дій МОЗ розробляє у співпраці з Міносвіти. Та пообіцяв, що остаточні рішення будуть ухвалені не пізніше ніж через 10 днів.

"Разом із Міністерством освіти та науки ми розробляємо відповідні правила та алгоритми. Протягом тижня, максимум 10 днів, ми все пропишемо і одразу повідомимо, у який спосіб, за яких умов та як навчатимуться наші діти в наступному навчальному році", – резюмував міністр.

Нагадаємо, раніше столичний голова Віталій Кличко заявив, що в Києві готуються до дистанційного навчання з вересня.

Попередній матеріал
У Миколаївському зоопарку показали дитинча рідкісного виду мавп – у чому особливість
Наступний матеріал
Медведчук проти "Стуса": суд продовжив розгляд позову кума Путіна
Loading...