Шкільна вбиральня
Шкільна вбиральня 5 канал

Статистика шокує: в 10% українських шкіл туалети досі розташовані на вулиці

  Для вирішення цієї проблеми МОН вже розпочало програму з облаштування туалетів усередині шкіл з умовною назвою "Гідність дитини"

  Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook повідомив, що досі в 10% українських шкіл туалети для школярів розташовані на вулиці.

  "Така статистика у 21-му столітті шокує. Коли шкільний туалет знаходиться у дерев'яному сараї і являє собою дірку в підлозі - це ненормально. І в основному це стосується навчальних закладів, які знаходяться у селах та невеликих містах. Частіше за все – початкових шкіл, де навчається ще зовсім малеча", – пише посадовець.

  Він наголосив, що від цього потрібно остаточно позбавлятися. І наразі дуже актуально, що Міністерство освіти і науки України поррушує це важливе питання.

  Так, для розв'язання цієї проблеми МОН вже розпочало програму з облаштування туалетів усередині шкіл з умовною назвою "Гідність дитини" у рамках ініціативи "Нова Українська Школа".

  "До речі, понад 30% навіть тих вбиралень, що знаходяться в приміщеннях шкіл, потребують термінового ремонту. А є випадки, коли ремонт проведений, але не встановлені дверцята на кабінки або немає туалетів для потреб дітей з інвалідністю. І це теж потрібно змінювати", – наголосив заступник міністра.

  Він стверджує, що принципами НОП є енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір та безбар'єрність. І забезпечення дітей у школах комфортними та сучасними туалетними кімнатами є не менш важливим, ніж облаштування тепла у класах чи закупівля необхідного обладнання.

  Попередній матеріал
  СБУ викрила на Запоріжжі групу хакерів
  Наступний матеріал
  Голова столичної РДА травмував патрульну: у Кличка відреагували на резонансний випадок
  Теги:

  Рибна паличка, фрукти та шніцель: у шкільних їдальнях Одеси тестують пілотний проект "шведського столу"

  У Харкові батьки біля відділку поліції вимагали затримати чоловіка, який чіплявся до дітей біля школи – сюжет

  "Усі мови світу зібрати": як, чому і навіщо в гімназії Черкас опинилися букварі з 70 країн

  На Київщині школярі намагалися продати товариша за 1 тис. гривень – поліція

  "Е-малятко": уряд планує запровадити реєстрацію новонароджених через інтернет

  Об'єднані хворобою: для діток з онкологією під Києвом зводять дім та просять небайдужих допомогти