Вакцина від коронавірусу Pfizer
Вакцина від коронавірусу Pfizer Shutterstock

США передадуть Україні холодильники для зберігання вакцини Pfizer

  Читайте по-русски
  Також Сполучені Штати допоможуть з організацією транспортування вакцини

  Сполучені Штати нададуть Україні холодильники для зберігання вакцини Pfizer та допоможуть з організацією системи транспортування препарату. Про це Суспільному повідомила тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін.

  "Нещодавно ми вирішили допомогти Україні організувати систему транспортування для розподілу вакцини Pfizer, яка потребує дуже низьких температур. Тож ми допомагаємо з холодильниками та транспортуванням, а також слідкуємо за тим, щоб після прибуття вакцини на місце вона залишалася в безпеці", – розповіла дипломатка.

  За її словами, це дозволить Україні опинитися серед перших країн, які отримають вакцину проти коронавірусу за ініціативою COVAX.

  Квін зазначила, що 117 тисяч доз вакцини для України стануть першим траншем, який надійде для вакцинації медиків, і надалі США та COVAX продовжать співпрацю з Україною.

  Вакцина Pfizer має зберігатися за температури -70°С, а її транспортування відбувається за системою "холодного ланцюга". Після доправлення препарату до країни призначення, вакцину у вантажівці-рефрижераторі мають доставити на "морозильну ферму", де вона може зберігатися до пів року за температури -70°С. Після цього препарат розкладають у пакети з сухим льодом та розподіляють між центрами вакцинації.

  Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив про досягнення домовленостей із фармкомпаніями Pfizer, Sinovac, AstraZeneсa і Novavах про постачання вакцин від коронавірусу в Україну.

   

  Попередній матеріал
  В НАЗК на Тупицького склали два адмінпротоколи за незадекларовану землю в Криму
  Наступний матеріал
  Експерти ВООЗ знайшли "важливі ключі" до з'ясування ролі ринку морепродуктів у поширенні коронавірусу
  Loading...