Андрій Антоненко
Андрій Антоненко "5 канал" / Ірина Шевченко

Справа Шеремета: Антоненко попередив, що його можуть вбити у СІЗО

  Читайте по-русски
  У листі повідомив – ворогів та конфліктів у СІЗО не має, зводити рахунки з життям не збирається

  Музикант, ветеран АТО Андрій Антоненко, який є одним з фігурантів у справі вбивства журналіста Павла Шеремета, заявив про ймовірну загрозу для свого життя. Про це написав у листі, який оприлюднила громадська організація "Правотворець".

  За словами Антоненка, з нього зняли внутрішні обмеження щодо перебування у СІЗО. А це, за його словами, може бути – або першим кроком до звільнення, або ж спробою усунути його фізично.

  "Чому я про це вирішив написати. Є два моменти. Перший – позитивний, в який хотілося би вірити, що це є перший крок до справедливості, а саме до мого звільнення з полону режиму МВС. І другий – що це є чергова витівка того самого режиму МВС щодо можливого мого усунення фізично. Оскільки свої помилки вони визнавати не хочуть, а на мертвого легко повісити всіх собак!" – написав ветеран АТО.

  У листі ув'язнений повідомив – ворогів та конфліктів у СІЗО не має, критичних проблем зі здоров'ям теж. Тож у разі його смерті просить вважати винними Арсена Авакова, Володимира Зеленського та низку інших людей з правоохоронних органів, які причетні до його затримання.

  Нагадаємо, заарештували Андрія Антоненка у грудні 2019 року. Відтоді він перебуває під вартою – попри численні акції протесту та відсутність обґрунтованих доказів його причетності до вбивства. Про це неодноразово говорили експерти, на цьому наполягають і адвокати Антоненка. Однак суд відмовляється змінювати для фігуранта запобіжний захід.

  Попередній матеріал
  Військова прокуратура Ірану завершила розслідування катастрофи МАУ
  Наступний матеріал
  Під санкції в Україні потрапила велика мережа магазинів "Спортмастер"
  Loading...

  "Дихати нема чим": Антоненко про умови в камері СІЗО та повернення хвороби – ексклюзивне інтерв'ю

  "Пухне нога, кровоточать ясна": товариш Антоненка заявив про катування фігурантів справи

  Справа Шеремета: Антоненко розповів, як йому влаштовували провокації в СІЗО та забороняли теплі речі