Андрій Антоненко
Андрій Антоненко "5 канал" / Ірина Шевченко

Антоненко розповів, що його перевели до СІЗО й він там пише новий альбом – ексклюзивно для "5 каналу

Читайте по-русски
У альбомі музикант планує "сказати все, що думає"

Сьогодні рівно два тижні, як підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета військовослужбовця та музиканта Андрія Антоненка перевели з ІТТ (ізолятора тимчасового тримання – ред.) в СІЗО. Про це він розповів кореспонденту "5 каналу" Ірині Шевченко. 

На запитання, які там умови, Антоненко сказав: "Це непорівнювані речі. Бо 9 місяців у бетоні, скажімо так, без вікон, вікна там затоновані і не відкриваються. І де рух обмежений – повноцінно можна зробити 2 кроки вперед і 2 назад. І зараз все-таки… Хочу передати вітання Малюсці (міністр юстиції України Денис Малюська – ред.), все-таки він зробив щось позитивне. І пластикові вікна є, які відкриваються, спілкування, телебачення, є, вибачте, унітаз нормальний. Тобто, враховуючи ситуацію, умови набагато кращі".

На запитання Ірини Шевченко, чи є в нього змога займатися нині музикою, Антоненко відповів: "Можливості такої, на жаль, нема. Це все у форматі брейнсторму. Я штук п’ять віршів написав, а нещодавно відкрились якісь чакри, все таки мозок трохи відпустило, написав музику, в голові вона лежить. Буде пісня називатись "Маю що сказати", як і мій черговий альбом. Я там скажу все, що думаю. Почекаємо, то трошки треба часу – і все зробимо". 

Як повідомляв 5.UA, у грудні 2019 року правоохоронці затримали трьох підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка й військову медсестру Яну Дугарь. Андрія Антоненка підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Нагадаємо, саме Антоненка слідство називає організатором вбивства журналіста Павла Шеремета. Антоненко звинувачення відкидає.

Дугарь перебуває під нічним домашнім арештом. Кузьменко так само на домашньому арешті.

Попередній матеріал
У Києві "Слуги народу" зібралися на з'їзд щодо скандальної заяви Галушка – включення
Наступний матеріал
The NYT стверджує, що Трамп протягом 10 років не сплачував податків – реакція президента США
Loading...