Павло Вовк
Павло Вовк Українські новини

Справа "плівок Вовка": суд повернув Офісу генпрокурора підозри 5 суддям – яка причина

  Читайте по-русски
  Як відомо, чільника Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка та ще 11-х осіб підозрюють у спробі захопити державну владу, тиску на суддів та ухваленні рішень на користь певних політиків

  Повернули підозри до Офісу генпрокурора. З окружного адміністративного суду Києва надіслали до відомства документи, які раніше адресували 5-м суддям – фігурантам "справи Вовка". Їх, мовляв, неправильно вручили: прокурори залишили їх на стільці в коридорі суду в позаробочий час. Про це йдеться в повідомленні на сайті суду.

  Там зауважують: якщо суддів не знайшли, документи можна було передати через родичів під розписку. Ще одне зауваження прокурорам від служителів Феміди: документи не мали відомостей про дату, місце, час, а також кому саме адресується підозра, ким і на якій підставі.

  Як повідомляв 5.UA, чільника Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка та ще 11-х осіб підозрюють у спробі захопити державну владу, тиску на суддів та ухваленні рішень на користь певних політиків. А доказами існування злочинного угруповання стали записи, які журналісти охрестили "плівками Вовка". Зокрема, головний фігурант цієї справи на записах заявляв, що Феміда готова визнати відсутність коаліції у Верховній Раді 2019-го року і це мало б стати підставою для розпуску парламенту. 17 липня НАБУ провело обшуки в Окружному адміністративному суді столиці та вручило підозри. Кілька фігурантів цієї справи – люди, не причетні до судової системи.

  Попередній матеріал
  У ДПСУ попереджають про черги на кордоні з Угорщиною через посилений COVID-контроль
  Наступний матеріал
  "Покинути країну або їхати в СІЗО": українська журналістка розповіла про своє затримання в Білорусі
  Loading...