Санкції
Санкції 5 канал

Справа "плівок Деркача": до санкційного списку США слід додати ще шістьох осіб – активісти

Читайте по-русски
Всі ці люди, за даними активістів, є агентами російського впливу

Окрім Андрія Деркача та Олександра Дубінського, санкційні списки Сполучених Штатів мали б поповнитися ще шістьома особами. Такі результати розслідування щодо учасників мережі агентів російського впливу, причетних до скандалу довкола "плівок Деркача". Їх під час прес-конференції оприлюднили представники міжнародної розвідувальної волонтерської спільноти InformNapalm та громадської організації "Демократична Сокира".

Вони вважають, що до групи агентів Кремля належать і проросійський блогер Анатолій Шарій, депутат від "ОПЗЖ" Тарас Козак, Оксана Марченко – дружина Віктора Медведчука, Андрій Портнов – посадовець часів Януковича, олігарх Ігор Коломойський та Назар Діордіца – телеведучий. Гуртом вони, за словами розслідувачів, злагоджено працювали на Росію та мали на меті підірвати американські вибори та розсварити Україну зі США та західним світом. Усі матеріали розслідувань та докази дезінформаційної діяльності цих осіб планують передати до іноземних та українських спецслужб.

"Всі ці люди політично чи фінансово пов'язані з Росією, є такими ж самими агентами російського впливу, як Андрій Деркач та Олександр Дубінський, які потрапили під санкції раніше. Вони так само намагалися впливати на американські вибори шляхом поширення дезінформації особисто чи опосередковано через свої медійні активи чи пов'язаних осіб. Ми звертаємося до міністерства фінансів США з проханням розглянути можливість поширення санкцій за втручання у вибори США на групу фізичних та юридичних осіб, які фігурують у розслідуванні", – зазначає голова ради громадського контролю НАБУ Марк Савчук.

Нагадаємо, адвокати п'ятого Президента Петра Порошенка заявляли, що влада Зеленського зобов'язана не просто закривати фейкові справи проти Байдена і Порошенка, а й притягнути до відповідальності осіб, які ведуть підривну діяльність на користь Росії і руйнують стратегічні стосунки України та США, зокрема народних депутатів Деркача і Дубінського. 

Попередній матеріал
Близько 200 українців третю добу не можуть вилетіти з Занзібару – зламався літак
Наступний матеріал
Відео з голосування у ВР за призначення Шкарлета міністром освіти не збереглося – Разумков
Loading...