Валерій Шандра
Валерій Шандра 5 канал

Справа "Кузні на Рибальському": суд переніс розгляд зміни запобіжного заходу Шандрі

Читайте по-русски
Обвинуваченого не привезли із київського слідчого ізолятора

Змінити запобіжний захід голові правління заводу "Кузня на Рибальському" Валерію Шандрі спробують 20 серпня. У середу Печерський суд столиці не зміг розпочати засідання через відсутність обвинуваченого. Його не привезли із київського слідчого ізолятора.

Заявили, що ніби-то там не отримали необхідних документів. Однак адвокати запевняють: вони особисто бачили, що суд виконав усі необхідні дії, зокрема надіслав документи до СІЗО.

Окрім цього, за допомогою відеозв'язку з Валерієм Шандрою також зв'язатися не вдалося, тому засідання перенесли на п'ятницю. Адвокати продовжать клопотати про запобіжний захід, не пов'язаний із триманням під вартою.

"На будь-який запобіжний захід сторона захисту клопоче, не пов'язаний із триманням під вартою. Оскільки сторона захисту переконана, що підозра необґрунтована, ризики не доведені. У самому клопотанні вказує, що будь-яких слідчих дій, процесуальних під час перебування Шандри в СІЗО взагалі не проводилося", – зауважила адвокатка Тетяна Охрімчук.

Як відомо, колишнього заступника міністра оборони Ігоря Павловського, двох ексначальників департаменту відомства, а також керівника заводу "Кузня на Рибальському" Валерія Шандру підозрюють у постачанні до армії у 2016-2018 роках техніки низької якості. Мовиться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які, як вважають слідчі ДБР, не відповідали вимогам і не можуть використовуватися у Збройних силах.

Адвокати заявляють, що всі звинувачення безпідставні, а справа є політичною, бо цим підприємством раніше володів Петро Порошенко.

 

Попередній матеріал
У Маріїнському парку почали монтувати сцену на місці масових поховань учасників революції 1917-1921 років (оновлено)
Наступний матеріал
Президент Афганістану виступив із відеозверненням до свого народу
Loading...

Зеленський у День Незалежності хизуватиметься українськими кораблями, а їх виробники сидітимуть за ґратами – нардеп

Під Печерським судом у столиці проходила акція підтримки очільника заводу "Кузня на Рибальському"

Влада нищить "Кузню на Рибальському", однак не соромиться хвалитися на параді кораблями підприємства – Мирослав Гай

Справа "Кузні на Рибальському": апеляційний суд залишив Шандру під вартою

Використовуючи справу проти Павловського і Шандри, Зеленський намагається позбутися свого політичного конкурента Порошенка – Сюмар

Зеленському, суддям і прокурорам ще доведеться відповідати за переслідування патріотів – Павленко