5 канал

Справа екс-"беркутівця": чому суд у Харкові знову не провів засідання

На засідання цього разу не прийшли один із потерпілих та його представників

Підготовче засідання у справі колишнього харківського "беркутівця" і чинного поліцейського Андрія Хандрикіна, якому Генпрокуратура закидає побиття протестувальників у січні 2014 року, укотре не змогли провести. 

Причина – до Дніпровського райсуду столиці, в якому слухають справу, не з’явився один із потерпілих.

"У підготовчому засіданні вирішується низка важливих для кримінального провадження питань, зокрема і щодо можливості повернення прокурору обвинувального акту для усунення недоліків. Як можливо проводити підготовче засідання, так і не дізнавшись думку потерпілих з цього питання?" – питає захисник Андрія Хандрикіна Валентин Рибін.

"Було чергове підготовче засідання, десь п'яте за ліком. На жаль, провести його не вийшло через неявку одного з потерпілих та його представників. Суд порахував, якщо проведемо за їх відсутності, то буде порушено їх право на захист, хоча я як представник обвинувачення вважав можливим провести його при такій явці", – зазначає прокурор ГПУ Валентин Рибін.

Попереднього засідання справу щодо трьох екс-"беркутівців" розділили на два окремі провадження. Ще навесні двоє підозрюваних у побитті людей на колонаді стадіону імені Лобановського Артем Войлоков та Владислав Мастега виїхали до Росії. Тоді ж суддя зобов’язала оголосити їх у розшук. Нині Хандрикін пройшов переатестацію, продовжує працювати поліцейським у Харкові і перебуває під особистим зобов'язанням.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Результати розслідувань справ Майдану: інфографіка від ГПУ

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Жива" картина та датчики безпечного руху: чим вражають винаходи українських підлітків
Наступний матеріал
СБУ затримала жінку-військовослужбовця Нацгвардії, яка працювала на Росію
Loading...