Суд у справі "диктаторських законів"
Суд у справі "диктаторських законів" 5 канал

Справа "диктаторських законів": чому не розпочався суд проти екс-регіоналів та комуніста

Упродовж року Солом'янський райсуд Києва намагається провести підготовче засідання, однак постійно хтось не з'являється на засідання

Підготовче засіданні у справі так званих "диктаторських законів" 16 січня знову перенесли. Один із трьох обвинувачених, комуніст Сергій Гордієнко, не з'явився до суду, передає "5 канал". 

Як стало відомо, Гордієнко поскаржився на погіршення стану здоров'я. Про це повідомив його адвокат, надавши медичну довідку від невролога.

Кримінальне провадження проти екс-регіоналів Олександра Єфремова, Олександра Стояна та комуніста Сергія Гордієнка відкрили ще в липні 2015 року. Упродовж останнього року Солом'янський райсуд Києва намагається провести підготовче засідання, однак не може цього зробити через неявку або адвокатів, або самих обвинувачених.

Екс-нардепам закидають фальсифікацію результатів голосування в парламенті за "диктаторські закони" 16 січня 2014 року. Один з обвинувачених – Олександр Єфремов (його судять за обвинуваченнями у держзраді) був із судом на скайп-зв'язку, оскільки перебуває в СІЗО Старобільська на Луганщині. Він просив закрити це кримінальне провадження як безпідставне.

Однак суд роз'яснив, що на цьому етапі не може ухвалювати жодне рішення і призначив засідання на 21 червня.

"Щоб винести будь-яке рішення, треба, щоб всі зібралися, розумієте. Без складу учасників суд не може виносити жодних рішень. А ми не можемо навіть розпочати підготовче засідання, оскільки у нас постійно хтось не з'являється", - каже суддя Солом'янського районного суду Сергій Агафонов. 

Попередній матеріал
Тука розповів, скільки вже є коштів у Фонді по відновленню Донбасу
Наступний матеріал
Квадроцикли, патруль та слідознавство: як проходили навчання "Один день на кордоні"
Loading...