маєток Царьових
маєток Царьових 5 канал

Суд вирішив долю маєтку Царьових: чи опиняться 5 родин переселенців без даху над головою

Феміда відхилила позов сина Олега Царьова і дозволила вимушеним переселенцям проживати в будинку екс-регіонала

Переселенці з Донбасу й надалі проживатимуть у покинутому будинку екс-регіонала-утікача Олега Царьова. Дніпропетровський районний суд області відхилив позов родини Царьова, яка вимагала виселити родину вимушено переміщених осіб, передає "5 канал".

"У задоволенні позивних вимог Царьова Максима до Моїсеєва Володимира про усунення перешкод користування права власності відмовити. Рішення може бути оскаржене протягом 10 діб", – проголосив суддя Дніпропетровського районного суду.

Як відомо, з відповідним позовом ще у 2015 році до Феміди звернувся син Олега Царьова – Максим. Він заявив, що сім'я переселенця Володимира Моісеєва перешкоджає Царьовим потрапити у власне помешкання. 

На суд Максим Царьов не з'явився, не прийшли і його адвокати. А от захисник вимушеного біженця Володимира заявив, що його підзахисний вже виселився з будинку і проживає у Дніпрі. Нині ж в маєтку Царьових мешкає п'ять інших родин із Донбасу.

Нагадаємо, екс-регіонал Олег Царьов, якого звинувачують у сепаратизмі, втік з України влітку 2014 року. Нині він оголошений у розшук. У його чотириповерховому будинку в Дніпропетровській області оселилися сім'ї вимушених переселенців з Донеччини та Луганщини.

Попередній матеріал
НАБУ взялося розслідувати "незаконне збагачення" Ляшка – Ситник
Наступний матеріал
Прес-брифінг СММ ОБСЄ в Україні щодо підриву автомобіля місії в ОРЛО – відео
Loading...