Суд над Дмитром Марченком
Суд над Дмитром Марченком "5 канал" / Ірина Шевченко

Справа бронежилетів для ЗСУ: суд обирає запобіжний захід Марченку

Читайте по-русски
Підозрюваний нібито знав, що одна з партій бронежилетів не відповідає стандартам

Печерський суд почав обирати запобіжний захід начальнику Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Дмитру Марченку у справі закупівлі бронежилетів. Про це з місця події повідомляє кореспондентка "5 каналу" Ірина Шевченко.

Підозрюють його у тому, що він нібито знав, що одна з партій бронежилетів не відповідає стандартам, але все одно прийняв її у виробника.

У червні 2019 року директор ДБР Роман Труба заявив, що три з п'яти бронежилетів, які закуповує Міноборони, прострілюються. У Міноборони показали, як проводять балістичну експертизу бронежилетів перш ніж прийняти партію. Проводиться вона в лабораторії інституту ім. Черняховського.

Роман Труба повідомив, що слідчі ДБР замовили експертизи у лабораторії МВС.

Клопотання про запобіжний захід розглядає суддя Олег Белоцерковець. Підозри слідчі ДБР також оголосили співробітникам Міноборони Сергію Почтаренку, Михайлу Комарянському, Ользі Капінус та Василю Саковцю.

Попередній матеріал
"Спроба дискредитувати польський народ" – реакція ексміністра внутрішніх справ Польщі на затримання ветерана АТО Ігоря Мазура
Наступний матеріал
Зміни до закону про ринок електроенергії порушують Угоду про асоціацію з ЄС – Климпуш-Цинцадзе
Loading...