Суд у справі "беркутівця" Шаповалова
Суд у справі "беркутівця" Шаповалова 5.ua

Справа "беркутів": суд заслухав потерпілого, що на Майдані втратив зір на одне око

Костянтин Богатов розповів про свою участь у протестних акціях під час Євромайдану та стрілянину спецпризначенців

Подільський райсуд допитав чергового потерпілого під час подій Революції Гідності - Костянтина Богатова. Йдеться про справу екс-командира роти харківського "Беркуту" Віктора Шаповалова, передає "5 канал".

Як стало відомо, чоловік зазнав кульового поранення 18 лютого 2014 року на розі вулиць Інститутська та Шовковична. Він втратив зір на одне око та отримав інвалідність третьої групи.

У суді Костянтин Богатов розповів про свою участь у протестних акціях під час Євромайдану, зокрема, про мирну ходу та агресивні дії правоохоронців щодо мітингарів у середмісті столиці 18 лютого.

Він каже, що не бачив – хто саме у нього стріляв, але озброєних людей у чорній формі в урядовому кварталі того дня було чимало. Зі слів потерпілого Костянтина, поранення він отримав близько 10:05-10:10.

А от підозрюваний каже – непричетний. "Я на цьому перехресті (Шовковичної та Інститутської – 5.UA) не перебував ані хвилини", – стверджує Шаповалов.

"З допиту сьогоднішнього потерпілого, він вказав час, дату, місце, але як відповів на запитання судді Шаповалов, він у цей час в цьому місці не перебував. Утім, у подальшому будуть досліджуватися матеріали, якими ми володіємо і тоді вже буде зіставлятися час і дата – чи дійсно він (Шаповалов – 5.UA) перебував там", – коментує прокурор ГПУ Олександр Ковальчук.

Адвокат підозрюваного Олександр Кудрявцев наголошує: "Потерпілий розповідав про події, які моєму підзахисному не інкримінуються. Тобто, час злочинних дій Шаповалова (назвемо це так), згідно з обвинувальним актом прокурора, з 12 до 17 години. Потерпілий отримав ушкодження о 10:00, відповідно до Шаповалова не має ніякого відношення".

Нагадаємо, Віктору Шаповалову інкримінують побиття та знущання над майданівцями, незаконне використання зброї та перевищення службових повноважень.

Попередній матеріал
"Газові війни": Україна зведе на кордоні з Польщею газовий вузол
Наступний матеріал
Медична реформа: Чому закони потрібно ухвалити вже цієї сесії
Loading...