Марія Назарова
Марія Назарова 5 канал

Справа активістки "Відсічі": суд обмежився попередженням, але адвокати оскаржуватимуть і його

Читайте по-русски
Марію Назарову затримали 18 квітня, коли вона поширювала листівки проти тоді ще кандидата в президенти Володимира Зеленського

Рішення у справі активістки "Відсічі" Марії Назарової, яку 18 квітня затримала поліція за розповсюдження агітаційних матеріалів проти Володимира Зеленського, ухвалив Святошинський райсуд Києва.

Але засідання відбулося без громадянки та її адвоката, бо розпочалося на пів години раніше запланованого часу. Судді переконують, що мали на це законне право. У рішенні йдеться, що правопорушення зафіксували і обмежуються усним попередженням.

Але Марія Назарова та її адвокат переконують, ухвалили його за статтею розміщення агітаційних матеріалів, а було лише поширення, за що відповідальності немає. Відтак, активістка заявила, що подаватиме апеляцію. Також звернеться зі скаргою на поліцейських, які її силоміць затримували.

"Я маю наміри оскаржувати це рішення суду, так як винесене рішення за статтею про розміщення агітаційних матеріалів в об'єктах державної власності. Я цього не робила. Я поширювала інформаційні матеріали, роздавала листівки. Я вважаю, що якщо є верховенство права, то треба оскаржувати такі рішення", – зазначила сама активістка.

Попередній матеріал
Президент скликав засідання РНБО після аварії на шахті у Львівській області
Наступний матеріал
Падіння військового вертольота на Рівненщині: оприлюднили імена загиблих
Loading...