СБУ припинила діяльність конвертцентру з оборотом 400 млн грн

Упродовж 2015-2016 роках клієнтами ділків були майже 50 підприємств

Служба безпеки України припинила  діяльність конвертаційного центру із загальним обігом 400 мільйонів гривень, що працював у Дніпропетровській та Херсонській областях, передає прес-служба відомства.

"Посадовці декількох банківських установ з російським капіталом зареєстрували низку фіктивних фірм для надання "послуг" з мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку нібито як фінансова допомога. Залежно від типу фінансової оборудки організатори "конверту" забирали від 4,5 до 11 відсотків", – мовиться у повідомленні.

За інформацією СБУ, упродовж 2015-2016 роках клієнтами ділків були майже 50 підприємств різних форм власності з різних регіонів України, у тому числі й із зони проведення антитерористичної операції.

Під час обшуків в приміщеннях, автомобілях та за місцем проживання організаторів конвертцентру співробітники спецслужби вилучили понад двісті тисяч гривень, бухгалтерську документацію та печатки фіктивних підприємств, комп’ютерну техніку.

Попередній матеріал
Посилення ППО та війська: у Міноборони розповіли про збільшення бойового потенціалу української армії
Наступний матеріал
У ДПСУ пояснили причини утворення черг на кордоні з Польщею

СБУ провела обшуки в українському офісі НТВ+

СБУ затримала екс-керівника пенсійного фонду Нацбанку за розкрадання 600 млн грн

ДТП за участі п’яного співробітника СБУ: відкрито кримінальне провадження

СБУ посилює протидію російській агресії у прикордонних з РФ областях