СБУ посилює протидію російській агресії у прикордонних з РФ областях

Також надалі посилюватимуть боротьбу з корупцією та контрабандою

СБУ посилює протидію російській агресії у прикордонних з Росією областях. На цьому наголосив голова Служби безпеки України Василь Грицак під час зустрічі з особовим складом управління СБУ у Сумській області, передає прес-служба СБУ.

"Ми зобов'язані посилити контррозвідувальний режим на кордоні з російським агресором", – сказав він.

Грицак акцентував, що результати роботи Служби ще не дають підстав заспокоюватись. "Нещодавно Президент України дав високу оцінку нашій роботі, зазначивши, що СБУ ще не була такою ефективною за всі роки незалежності, як зараз. Дійсно, ми навчилися бити ворога, але це не дає нам жодних підстав заспокоюватись", – зауважив чільник СБУ.

Нині для СБУ одним із головних завдань є протидія російській агресії, у тому числі й в економічній, інформаційній та політичній сферах.

"Ми й надалі посилюватимемо боротьбу з корупцією, контрабандою та інспірованою російським агресором внутрішньою політичною нестабільністю. Також не можна знецінювати важливість збереження суспільно-політичної стабільності в регіоні, та у країні в цілому", – наголосив Грицак.

Нагадаємо, Василь Грицак проінспектував оновлений та посилений навчально-тренувальний комплекс Центру спеціальних операцій "А", створений на базі Сумського управління. 

"Сумська "Альфа" одна з перших прийняла бій проти російського тероризму на Донбасі. Це один з найкращих регіональних підрозділів на прикордонні. Я переконався, що хлопці готові виконувати найскладніші завдання заради безпеки як сумчан, так і українського народу в цілому", – наголосив він.

Попередній матеріал
Бойовики з опівночі дотримуються "режиму тиші" на Донбасі – Полторак
Наступний матеріал
Полторак: Ворог щодня змінює тактику, військові повинні бути готові до загроз

Порошенко привітав учнів, студентів та викладачів з Днем знань

СБУ затримала прикордонника, який нелегально переправляв людей з РФ до Європи

У СБУ відреагували на інформацію про "таємну в'язницю" під Харковом

СБУ впіймала на хабарі керівника підрозділу відділу ДПСУ "Харків-пасажирський"