Голова СБУ: Росія розглядає Сумщину як черговий важіль тиску на економіку України

У відомстві вважають, що РФ спрямовує гроші від нелегального бізнесу на фінансування терористів "ДНР/ЛНР"

Голова Служби безпеки України Василь Грицак провів інспекцію роботи пунктів пропуску на кордоні з Росією, що розташовані на Сумщині. У ході перевірки він зазначив, що РФ має інтерес у цьому регіоні. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Промисловий потенціал Сумської області "цікавить" агресора як черговий важіль тиску на економічну стабільність України", – зазначив голова Служби. За його словами, прибутки від нелегального бізнесу спрямовуються росіянами, у тому числі, й на фінансування терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

Водночас, Грицак зазначив, що Служба безпеки допомагає у межах своєї компетенції створити всі умови для зростання добробуту мешканців Сумщини, захисту інвестицій, соціально-економічного розвитку громади.

Крім того, чільник СБУ відзначив злагоджену роботу співробітників СБУ, прикордонників та митників на пунктах пропуску. "Тільки об’єднавши зусилля всіх структур, ми зможемо гарантувати безпеку у прикордонні, протидіяти дестабілізаційним потугам сусідньої країни, боротися з корупцією та контрабандою і наповнювати бюджет держави", – підкреслив він.

Як повідомляється, під час робочої поїздки Грицак проінспектував роботу пунктів пропуску "Юнаківка", "Краснопілля" та "Велика Писарівка" на українсько-російському кордоні.

Він наголосив: "Україна не закінчується і не починається лінією кордону, вона у серці та у діях кожного з нас".

"Межу свободи, вільної думки, вільного бізнесу встановлює виключно наша відповідальність за майбутнє держави та майбутнє українського народу. Ми усвідомлюємо це, на відміну від Росії", – додав голова СБУ. 

/
/
/

Як повідомляв 5.ua, на Харківщині на кордоні з РФ встановили автономну вежу із відеонаглядом.

Попередній матеріал
Стипендіям – бути: у Міносвіти повідомили, які студенти мають отримувати стипендії
Наступний матеріал
Порошенко привітав учнів, студентів та викладачів з Днем знань

На Харківщині на кордоні з РФ встановили автономну вежу із відеонаглядом

На кордоні з Україною РФ зібрала 100 тисяч військовослужбовців – Лисенко

РФ підтягнула до українського кордону понад 40 тисяч військовослужбовців – ГУР

Кравчук: Я не пам’ятаю жодного дня, щоб Росія не чинила на мене тиску