Facebook/Арсен Аваков

Спецоперація "Бурштин" триває: Аваков анонсує нові справи

  Міністр внутрішніх справ переконаний у необхідності аналогічних розслідувань у Житомирській та Волинській областях

  Міністерство внутрішніх справ проведе спецоперації проти "бурштинової мафії", подібні до тих, що відбулися у Рівненській області, також у Житомирській та Волинській областях. Про це заявив під час спілкування з журналістами після церемонії відкриття першого в Україні сервісного центру міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє "Укрінформ".

  "Поки що ця операція (проти бурштинової мафії) торкнулася лише Рівненської області, бо саме там ситуація найбільш загострена. Але близька до неї ситуація у Житомирській і Волинській областях. Там будуть відбуватися аналогічні процеси", – зазначив Аваков.

  Крім того, він додав, що Міністерство екології має найближчим часом оприлюднити підготовлену ним державну концепцію щодо врегулювання видобутку бурштину.

  "Ми припинили злодійську схему, умовно кажучи. Треба запропонувати схему нормальну, державну, інакше вакуум створює хаос", – підкреслив міністр.

  Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що затримане 4 липня в Рівненській області та Києві злочинне угрупування – це лише частина "бурштинової мафії".

  Як повідомлялося, 7 липня Голосіївський суд столиці заарештував 5 організаторів і керівників "бурштинової мафії" з Рівненщини.

  Попередній матеріал
  Речник АП: Гарячою точкою залишається Маріупольський напрямок, ЗСУ змушені відкривати вогонь у відповідь
  Наступний матеріал
  В Україні заплановані масштабні спільні з США військові навчання Sea Breeze-2016

  Луценко знайшов спосіб боротьби з "бурштиновою мафією"

  "Бурштинова мафія": суд ухвалив рішення про арешт 5 організаторів злочинної схеми

  Матіос: Під час одного з обшуків опергрупу оточили 300 збунтованих "бурштинокопачів"

  Радник міністра МВС повідомив деталі спецоперації "Бурштин"