Радник міністра МВС повідомив деталі спецоперації "Бурштин"

Операція ретельно готувалася силами прокуратури, СБУ і Нацполіцією

"Операція ретельно готувалася силами прокуратури, Службою безпеки і Національною поліцією. Готувалася впродовж більше ніж 2 місяців, з квітня місяця. Була реалізована в такому ідеальному варіанті, коли жоден із тих фігурантів, кого планувалося затримати, кого планувалося притягнути до відповідальності, не мав можливості уникнути цієї відповідальності. Більше того, не встиг замести за собою сліди. Через те ми маємо зараз більше ніж 1,5 тонни вилученого бурштину, золото, діаманти і великі суми грошей", – розказав радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

Про масові затримання, "бурштинову мафію", кримінальних авторитетів та злочинців у погонах дивіться тут:

Крім того, радник міністра внутрішніх справ повідомив, де будуть проходити подібні заходи боротьби з нелегальним видобутком "сонячного каменю".

"Зрозуміло, що подібних операцій слід чекати за Рівненською областю в тому числі у Волинській області, Житомирській як у таких областях, де ми розуміємо, що є подібні схеми з залученням подібної категорії людей", – зазначив він.

Нагадаємо, на Рівненщині співробітники спецслужби спільно з прокуратурою та поліцією затримали керівників та учасників організованого угруповання, яке "очолювали" заступник прокурора Рівненської області, підполковник контррозвідки місцевого управління СБУ та два колишніх начальники районних відділів поліції. П'ятий організатор – місцевий мешканець, який контролював роботу бригад копачів бурштину, забезпечував зберігання та накопичення "сонячного каменю". 

Раніше повідомлялося, що силовики затримали 32 особи за "кришування" бурштинової мафії на Рівненщині.

Попередній матеріал
Вісім "новачків ДНР" відмовились служити, побачивши тіла загиблих бойовиків – розвідка
Наступний матеріал
ГУР Міноборони підтверджує нову поставку бойовикам озброєння з Росії

Спецоперація "Бурштин": Луценко повністю змінить керівництво прокуратури Рівненщини

Спецоперація "Бурштин": 123 обшуки і відсторонення прокурора Рівненської області

На Рівненщині поліція вилучила у "браконьєрів" чотири мотопомпи, три авто та 10 кг бурштину

"Бурштиновий" фронт: на Житомирщині сталася стрілянина