Кір, лікарня

Спалах кору триває: у МОЗ розповіли про поточну ситуацію

  За минулий тиждень на кір захворіли сім сотень українців, констатують у відомстві

  В Україні поступово знижується захворюваність на кір, однак спалах хвороби все ще триває. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я

  Так, за минулий тиждень на кір захворіли 260 дорослих та 441 дитина.

  "З середини лютого спостерігалося поступове зменшення кількості нових випадків хвороби. Водночас, спалах кору триває. За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 11-й тиждень 2018 року на кір захворіла 701 людина (260 дорослих і 441 дитина)", – зазначається в повідомленні.

  Загалом же, за даними МОЗ, з початку 2018 року на кір захворіли 7,7 тисяч українців. З них 2687 дорослих і 5 тисяч – діти. До лікарень ушпиталили 5,3 тисячі осіб. При цьому від хвороби померли семеро: п’ятеро дітей і двоє дорослих.

  Уже традиційно найбільше хворіють на кір в Івано-Франківській області.

  "Найбільше людей захворіли на кір у Івано-Франківській (1662), Закарпатській (1396), Одеській (1110), Чернівецькій (740), Львівській (656) областях", – поінформували в Міністерстві охорони здоров'я.

  А от найменша кількість випадків захворювання спостерігається у Луганській (4), Сумській (5), Харківській (9) та Херсонській (13) областях.

  У МОЗ також нагадують: вакцина від кору наявна в усіх регіонах країни. Залишок вакцин нині становить 359 тисяч доз.

  "Нагадуємо батькам: якщо вашій дитині скоро виповнюється 1 рік або 6 років, їй необхідно зробити щеплення за календарем щеплень. Якщо дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком, зверніться до медичного закладу для якнайшвидшого отримання безоплатного щеплення", – зазначили у відомстві.

  Попередній матеріал
  Мін'юст: У держбюджет України з російського "Газпрому" вже стягнули понад 100 млн грн
  Наступний матеріал
  Великдень-2018: чи матимуть українці додатковий святковий вихідний