http://akzent.zp.ua

Спалах кору: в Одесі за тиждень захворюваність зросла на понад 20%

Наразі в області зареєстровано три летальні випадки від ускладнень кору

В Одесі школам видали рекомендацію продовжити канікули до 29 січня через спалах кору. Про це заявила начальник департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич на апаратній нараді 22 січня, передає УНІАН.

За даними керівника департаменту ОДА В'ячеслава Полясного, загалом з початку року виявлено 265 хворих на кір. Із них 160 – діти і 105 – дорослі.

"На жаль, в області зареєстровано три летальні випадки від ускладнень кору, у тому числі – два лабораторно підтверджені. Ці люди не мали щеплень проти небезпечної інфекції. Наразі 5 тисяч додаткових доз вакцин направляють до медичних установ регіону. 20 січня Одеса вже отримала 1,5 тис. доз", – повідомив Полясний.

Як з'ясувалося, лише за останній тиждень захворюваність зросла на 22,7%. Найбільше випадків захворюваності на небезпечну інфекцію зафіксували в Одесі – 122 (46% від загальної кількості).

Лист з рекомендаціями продовжити канікули у школах уже надійшов до Одеської міськради. Також його розіслали в усі загальноосвітні школи міста, а директори ознайомили з ним класних керівників.

"Рішення про продовження канікул, відповідно до законодавства, приймають ради шкіл. Сьогодні пройдуть засідання шкільних рад. Школи сьогодні працюють, оскільки багато батьків не встигли продумати, з ким залишити дітей. Рекомендували до остаточного вирішення питання залишити дітей вдома тим, у кого є така можливість", – прокоментувала Буйневич.

До кінця дня у місті планують прийняти остаточне рішення. Хоча ще напередодні (у неділю) класні керівники низки шкіл обдзвонили батьків і повідомили про продовження канікул. Продовжують працювати і дитячі садочки, однак їх відвідують лише щеплені діти. 

Попередній матеріал
Лідер канадської опозиції долучився до флешмобу "Україна єдина"
Наступний матеріал
Тіла п'ятьох загиблих у Кабулі українців ідентифікували – МЗС
Loading...