5 канал

Сотні людей стікаються до Львова: триває другий день прощання з Любомиром Гузаром

Сьогодні прощатися з Блаженнішим прийдуть ректори львівських вишів, науковці, музиканти хорів та оркестрів

Другу добу триває прощання із Блаженнішим Любомиром Гузаром у Львові. До Собору Святого Ю́ра безперервно підходять безліч людей, щоб віддати шану кардиналові.

Ранком п'ятниці, 2 червня, у Соборі завершилась архієрейська літургія. Зараз же поблизу храму на великому екрані транслюють різні інтерв'ю Блаженнішого.

До Святоюрського собору безупинно йдуть люди, аби попрощатися з Любомиром Гузаром. Йшли віряни і вночі. Дехто з молитвою біля тіла Блаженнішого провів цілу ніч. До Львова прочани з'їжджаються з різних міст України.

Біля церкви утворилася дуже велика черга – це сотні людей. "Ця людина була святою. Я думаю, що вона пішла на небо, аби молитися за Україну. Ми повинні молитися до Бога тут, а вона – в небі за Україну, за мир, щоб настав спокій і щоб Росія навернулася до Бога", - каже прочанка Ольга Беднерчук.

Як Львів проводжає в останню путь Любомира Гузара – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

"Та людина – це просто як зіниця ока", – зазначає інша вірянка Галина Бердій.

У храмі постійно тривають богослужіння. Сьогодні ж прощатися з Блаженнішим прийдуть і ректори львівських вишів, науковці. Зі слів організаторів, сьогоднішній день – мистецький. Прощатися з Любомиром Гузаром прийдуть хори та оркестри.

 

Додамо, що сьогодні о 18:00 тут відбудеться особливий чин монашого похорону.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО Андрія Лисенка – трансляція завершена
Наступний матеріал
"Непідйомна сума": Тука розповів, скільки мільярдів потрібно для надання переселенцям житла
Loading...