Прощання з Любомиром Гузаром
Прощання з Любомиром Гузаром 5.ua

"Символічний візит до рідного міста": як Львів прощається із Любомиром Гузаром

Аби усі охочі змогли попрощатися з Блаженнішим, Собор Святого Юра працюватиме цілодобово

Близько 19:00 до львівського Собору Святого Юра, який є осередком УГКЦ, приїхав кортеж із тілом Блаженнішого Любомира Гузара. За годину до цього під стінами собору зібрались сотні вірян. Вони кажуть, що Любомир Гузар для них був не просто духовним наставником, а й моральним авторитетом. 

"Зразок для всіх нас. То є батько. Ми до нього зверталися, і нам треба з нього брати приклад. Велика-велика людина", – зазначає учасниця жалобної церемонії.

"Україна втратила дуже духовну, велику людину. Людину, яку, напевно, знав цілий світ. Вона об'єднувала (не говорячи конфесій) всіх в Україні", – кажуть віряни.

Такий символічний останній візит до рідного міста – провести тіло Блаженнішого до Львова – вирішив Синод єпископів та глава УКГЦ Святослав Шевчук. З моменту, коли тіло Любомира Гузара занесли до собору, там почалася безперервна молитва. Кожен охочий може прийти та попрощатися з Блаженнішим. Собор працюватиме цілодобово.

"Ніхто не буде торкатися, ніхто не буде цілувати. Це буде наша молитовна шана. Кожен пройде власне в соборі, побачить, віддасть шану тілу Блаженнішого Любомира, і так зможе творити у своїй приватній молитві у відведеному для цього місці, яке буде в соборі", – розповідає прес-секретар Львівської Архиєпархії УГКЦ отець Павло Дроздяк.

Як священнослужителі згадують Любомира Гузара та як прощаються з ним львів'яни – дивіться у включенні: 

Попередній матеріал
Як батькам системи Prozorro вдалося врятувати її від депутатських зазіхань – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
"Показуємо, хто тут господар": як бійці АТО повзучим наступом взяли нові позиції
Loading...