5 канал

Сьогодні відкрили першу Українську академію лідерства

  Президент України Петро Порошенко взяв участь у відкритті першої Української академії лідерства, яка є унікальним для країни форматом навчального закладу.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Відкриття академії відбулося сьогодні, 22 жовтня, в Пущі-Водиці. Під час свого виступу глава держави відзначив, що в першому наборі академії навчаються 39 випускників 11 класу та студентів 1 курсу з усіх регіонів України, в тому числі з Донбасу та Криму.

  "Я думаю, що це символ того, що Україна змінюється", - наголосив Президент. 

  Відзначається, що Українська академія лідерства - це новий формат навчання для випускників середніх шкіл, який триває 10 місяців і побудований на поєднанні елементів фізичного, академічного та духовного виховання і вдосконалення. Метою академії є відбір молодих людей з високим потенціалом до лідерства, дати їм найкращу підготовку, яка дозволить їм розкрити себе і послужити своїй країні.

  Академія лідерства розпочала роботу у вересні цього року. До першого набору анкети подали 500 охочих. В академії існує вступний внесок у розмірі 2 тис. грн. Решта витрат для студентів покриваються грантом від інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund.

  Попередній матеріал
  Чоловік у масці та з мечем напав на школу в Швеції - є загиблий та поранені
  Наступний матеріал
  Демчишин виступає проти відключення Криму від енергопостачання
  Теги:
  Loading...