I ride along/Ik fiets mee/ Я їду з вами. Facebook

Сьогодні відбудеться міжнародний велофлешмоб на підтримку України в нідерландському референдумі

Велопробіг в Амстердамі очолить Павло Клімкін

У неділю, 3 квітня, відбудеться міжнародний велофлешмоб "Я їду з вами" / "I ride along" / "Ik fiets mee" на підтримку України в нідерландському референдумі. На 14:00 за голландським часом (15:00 – за Києвом) заплановане пряме включення з Амстердаму, де міністр закордонних справ Павло Клімкін оголосить загальний збір всіх велосипедистів. Сам велопробіг стартує о 15:30 і триватиме до 16:00, фінішуючи на центральній площі DAM в Амстердамі.

Ініціатори акції зазначають, що до них приєднуються велосипедисти в таких країнах: Бельгія, Польща, Німеччина, Чехія, Франція, США, Греція, Австралія, Литва, Естонія.

Усі, хто не зможе до велопробігу, на знак солідарності мають змогу змінити фото свого профілю для соцмереж на сайті iridealong.com в розділі "Я зроблю фото".

У Києві всеукраїнське громадське об'єднання "Люди" збирають охочих доєднатися до велопробігу о 16:30 під стелою на Майдані Незалежності.

"До референдуму, який проводитиметься в Нідерландах 6 квітня щодо підтримки Угоди про Асоціацію між Україною і ЄС, залишилося кілька днів. У зв’язку з цим, ми, ініціативна група з інформаційної підтримки проведення референдуму в Голландії, українські студенти, представники українських діаспор в країнах ЄС та всі небайдужі громадяни Європи маємо об’єднати зусилля для досягнення бажаного результату та переконати голландців в тому, що Україна – надійний партнер. Ми пропонуємо, щоб увесь світ долучився до міжнародного флешмобу, який буде транслюватися в режимі онлайн 3 квітня по всьому світу, та сприяти позитивному результату референдуму для України", – зазначили ініціатори.

Нагадаємо, українці звернулися в листівках до нідерландців перед референдумом.

Попередній матеріал
Українські прикордонники затримали на межі зі Словаччиною гелікоптер
Наступний матеріал
На Донбасі підірвався п’яний російський військовий
Loading...

Порошенко зустрівся з прем’єром Нідерландів і генсеком ООН

"Hop, Nederland, hop!": що українські таланти готують для Нідерландів

Міністр Нідерландів закликав голосувати за ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною

Кличко поїхав в Нідерланди "розвінчувати міфи російської пропаганди"