Порошенко зустрівся з прем’єром Нідерландів і генсеком ООН

Український і голландський лідери скоординували дії у контексті референдуму щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Президент України Петро Порошенко закликав призначити доповідача ООН щодо розслідування фактів тортур незаконно загратованих Кремлем українців. Про це він заявив під час зустрічі з генеральним секретарем ООН Бан Кі-муном. Співрозмовники обговорили питання захисту прав людини на тимчасово окупованих українських територіях, та на території Росії. Свою чергою Бан Кі-мун заявив, що "Надія Савченко має бути звільнена. Це частина Мінських домовленостей".

Ще одна зустріч Петра Порошенка у Вашингтоні - з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Співрозмовники скоординували майбутні дії в контексті консультативного референдуму щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, який, нагадаємо, відбудеться 6 квітня.

Нагадаємо, напередодні Порошенко, який перебуває з офіційним візитом у Вашингтоні, провів незаплановану зустріч з президентом США Бараком Обамою. Глава Білого дому заявив про готовність надати Україні третій транш кредитних гарантій МВФ у 1 мільярд доларів після завершення процесу формування нового Кабінету міністрів.

Попередній матеріал
Допит Сакварелідзе тривав три години
Наступний матеріал
Восьмирічний мігрант 12 днів живе в терміналі паризького аеропорту

Порошенко провів переговори з міністром фінансів США

Порошенко у Вашингтоні: результати другого дня візиту

Порошенко провів зустріч із Байденом

Порошенко зустрівся з Обамою

Порошенко обговорював з Байденом нового генпрокурора

Порошенко задекларував понад 62 млн гривень доходів за 2015 рік