Кадр із відео

"ТАК" асоціації: українці звернулися в листівках до нідерландців перед референдумом

До Нідерландів надіслали сотні дружніх листівок

Перед референдумом у Нідерландах про асоціацію України з ЄС волонтери руху The People’s Project допомогли звичайним українцям звернутись до звичайних нідерландців. "Звернутись просто і людяно – підписавши їм сотні дружніх ілюстрованих листівок, відверто пояснюючи наші прагнення, думки і бажання", - розповідають ініціатори акції.

Волонтери надіслали підписані листівки в Нідерланди. "Так листівки з України потрапили у поштові скриньки нідерландців, пробивши щільний інформаційний шум у медіа щирими особистими словами і сподіваннями на краще. Адже правда завжди знайде свій шлях. І ми маємо щиру надію, що 6 квітня на референдумі жителі Нідерландів скажуть "ТАК" Асоціації з Україною", - розповідають у People’s Project.

Волонтери зазначили, що проект став можливий завдяки допомозі креативної агенції PROVID, "Нової Пошти", яка взяла на себе доставку листівок до Нідерландів, а також постійних спонсорів руху, які взяли на себе фінансування проекту.

People's Project - Всеукраїнський центр волонтерів, допомога яких скерована в першу чергу на підвищення боєздатності української армії та розвиток громадянського суспільства в Україні. Досі гострою проблемою є забезпечення військових якісною оптикою та приладами, за допомогою яких можна врятувати сотні життів. Досі актуальним є реабілітація постраждалих, надання своєчасної якісної медичної допомоги, а більшості бійців потрібні фінанси на коштовні операції за кордоном.

Як повідомляв 5.ua, в Києві активісти під посольством Нідерландів закликали зробити правильний вибір на референдумі. 

Попередній матеріал
У БПП прогнозують, що нова коаліція буде представлена вже завтра вранці
Наступний матеріал
Російська пропаганда вигадала виправдання для програшу своїх волейболісток: злі турецькі фанати
Loading...