Гройсман (засідання уряду) 5 канал

Сьогодні Кабмін розгляне питання змін до Податкового кодексу та підписання кількох угод з Угорщиною

  Прем’єр-міністр об 11:00 розпочне засідання уряду України

  Сьогодні, 23 листопада, об 11:00 має розпочатись засідання уряду під головуванням прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, на якому, серед іншого, будуть розглянуті зміни до Податкового кодексу, порядок розподілу конфіскованих коштів на 2016 рік та декілька угод з Угорщиною. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на прес-службу уряду.

  Відповідно до порядку денного сьогоднішнього засідання, урядовці розглянуть проект законів про припинення дії угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації "Про ліквідацію та порядок повернення авіаційної техніки, що перебуває на ремонтних підприємствах" міністерств оборони обох держав та проект відповідного розпорядження Кабміну. Доповідатиме з цього питання міністр оборони України Степан Полторак.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має розповісти про запропоновані зміни до Податкового кодексу у зв'язку з реформуванням правоохоронних органів.

  Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зазначений доповідачем з питання "про визнання деяких актів Української РСР такими, що втратили чинність, та актів Союзу РСР такими, що не застосовуються на території України".

  Крім того, уряд планує розглянути питання стимулювання розвитку зони відчуження та зони безумовного (обов'язкового) відселення, затвердити перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі, а також "Порядок розподілу у 2016 році конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов'язаного з корупцією правопорушення".

  Серед іншого, на засіданні буде розглянуто питання про підписання угоди між урядами України та Угорщини "про утримання автодорожніх прикордонних мостів на українсько-угорському державному кордоні", угоди "про фінансування заходу "Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні", проведення Міжнародного форуму "INNOVATION MARKET" та Міжнародного східноєвропейського форуму "Інноваційна економіка та наука".

  Дивіться також: Гройсман розповів про плани співпраці між Україною та Хорватією

  Попередній матеріал
  Головний архітектор Києва – про Троєщинські висотки, електронні сервіси та незаконні забудови
  Наступний матеріал
  Автівку розбирали по шматках: у мережі з'явилось фото та відео з місця жахливої аварії на Миколаївщині

  Гройсман розповів про плани співпраці між Україною та Хорватією

  У Гройсмана шукають держсекретарів в міністерства із зарплатою у 30-35 тис. грн

  "Досить кошмарити людей": Гройсман доручив перевірити п'ять найбільших підприємств ТКЕ на чесність формування тарифів

  Гройсман в Раді про Полторака: Я просив би добирати слова, коли звертаємося до генерала армії

  Кабмін призначив першого заступника міністра економрозвитку

  Місцями Революції: Уряд затвердив план заходів з відзначення Дня гідності і свободи