Сьогодні Ігорю Білозору мало б виповнилося 55 років

  Ігорю Білозору - львівському композитору та виконавцю мало б виповнилося 55 років. Засновника та художнього керівника гурту "Ватра" 10 років тому вбили у самому центрі міста. Пам`ять митця вшанували біля його могили.

  Сьогодні на могилі композитора, як і усі 10 років поспіль у день його народження лунали пісні та вірші на честь Ігоря Білозора. Родина, друзі та учні мистецьких шкіл, зібралися, щоб вкотре засвідчити - Ігоря не забули. Хоча сестра композитора Руслана  каже, про брата громадськість згадує лише на річниці, а його пісні дедалі рідше лунають в ефірі.

  Свої репетиції створена Білозором "Ватра" і далі проводить у Львівській філармонії. Нинішній художній керівник ансамблю Андрій Кучерепа каже, у колишньому червоному кутку, де ватрівці творили свої шлягери, усе нагадує про Білозора.

  Пісні Ігоря Білозора навіть через 10 років по його смерті залишаються жаданими для виконавців. Їх пам`ятають не лише у Львові. Свого часу "Ватра" з концертами проїздила від Ужгорода до Владивостока і усюди мала прихильників.

  Ігор Білозір написав понад сотню пісень. Його друзі та рідні вже кілька років мріють про музей у квартирі композитора, кажуть цей рік стане переломним у його появі.

  Смерть Ігоря Білозора зворушила суспільство, провести Ігоря в останню путь десять років тому прийшли тисячі львів`ян, вулиці міста були заповнені небайдужими. З часом однак композитора та поета почали згадувати лише двічі на рік. 

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Податкова інспекція отримала нового керівника
  Наступний матеріал
  Українські паралімпійці повернулися на Батьківщину
  Теги: