5.ua

Сміттєва епопея розгорнулась у Новомосковську на Дніпропетровщині [відео]

   

  Охоронець Новомосковського сміттєзвалища заявляє, що його побили активісти, які четвертий день поспіль чергують на в’їзді на звалище. Лікарі у побитого діагностували струс мозку та черепно-мозкову травму, проте активісти заявляють – охоронець сам їх побив, а тепер все перекрутив, бо так вигідно місцевій владі.

  У напрасованій сорочці охоронець Максим Чубар зустрічає журналістів на лікарняному ліжку і. Каже, тут вже третю добу. Із хірургічного відділення навіть не відпускають додому переодягнутися. Тож у чому до лікарні потрапив, у тому й зустрічає пресу, аби розповісти, як його побили противники сміттєзвалища.

  Максим Чубар, охоронець сміттєзвалища: «Они два раза толкнули меня автомобилем, когда я упал к ним на капот. Потом выбежали. Тот, который Карачевцев…он ухватил меня за одежду, пытался оттянуть меня в сторону, предложил разобраться по-мужски, я говорю – не для того, я здесь стою, чтоб выяснять отношения. Я пытался его оттолкнуть от себя, он в этот момент ударил меня головой в лицо».

  І озвучує свої діагнози.

  Максим Чубарь, охоронець сміттєзвалища: «Лечащий врач мне сказала, что там сотрясение мезга, только вот сегодня перестала болеть голова, а сейчас опять, то есть после капельниц мне немножко легче было».

  Лікарі заявляють – хворий до них прийшов 25-го грудня.

  Юлія Гумовська, лікар-хірург Новомосковської ЦРБ: «Обратился он на приемный покой в 16 часов с жалобами на головную боль, головокружение, тошноты, позывы к рвоте, общую слабость, вялость…Выставлен диагноз – черепо-мозговая травма, сотрясение головного мозга, ссадина верхней губы».

  Правоохоронці ж не на камеру кажуть – 25-го та 26-го грудня Чубаря у лікарні не було. Проте кримінальне провадження таки розпочали.

  Тетяна Попова, помічник начальника Новомосковського міського управління міліції: «26-го тобто протягом 24 годин було відкрито кримінальне провадження за статтею 125 кримінального кодексу України «Легкі тілесні ушкодження». В своїй заяві повідомив потерпілий про те, що його побив невідомий».

  Юрій Карачевцев-один із противників місцевого сміттєзвалища - каже, він і є той невідомий. Про це дізнався, коли отримав виклик на допит до міліції. Зізнається-бійка була. Утім, нападав саме охоронець. Згадує: сутичка сталася після того, як активісти на запрошення заступника губернатора намагалися проїхати на звалище на нараду.

  Юрій Карачевцев, активіст:«Бить я его не бил…ми йому раз запропонували відійти, два запропонували, я вийшов з машини, запропонував йому освободить проїзд. Він вперся в машину, я буквально таким легким чуть вище локтів взявся його за руки і відсторонив його від автомобіля. Після чого не я його, а він мене вдарив в обличчя рукою і потім ще ударив рукою в груди».

  Після того, як активіста викликали на допит, він написав зустрічну заяву. Тим часом  інші активісти називають інцидент провокацією з боку мера. Мовляв, він 24-го грудня збурив акцію протесту, коли ватував  своїм вето на наміри закрити смітник. Адже сюди звозять непотріб не лише з міста, а й області. Активісти і нині контролюють роботу підприємства - пускають на територію лише автівки, які мають дозвіл на ввезення сміття. Запевняють, свою акцію не припинятимуть принаймні до нового року.

   Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Від Нового року українцям виписуватимуть нові рецепти
  Наступний матеріал
  Південь Великої Британії майже тиждень потерпає від повені
  Теги:
  Loading...