погода
погода www.velvet.by

Скільки в Україні протримається "вітряна холодяка" і коли почне теплішати

  Читайте по-русски
  Справжнє тепло прийде до нас із четверга

  22 квітня в Україні погода особливо не зміниться. Утримається "холодяка вітряна" з північним та північно-західним напрямком. Про це на своїй сторінці у Facebook пише синоптик Наталка Діденко. 

  Найближчої ночі очікується +2°C...+5°C з локальними заморозками. Завтра вдень повітря встигне прогрітися лише до +10°C...+14°C. Найтепліше буде на Закарпатті – до +14°C...+17°C.

  Як повідомляє синоптик, завтра Україну черкне атмосферний фронт, тому можливі окремі слабкі дощі на заході, у центральній частині та на сході. Але опади передбачаються настільки слабкими, що можуть замінюватися просто збільшенням хмарності. Південь України будь-яких істотних опадів, навіть хмарності якоїсь серйознішої, уникне – буде сонячно. "Про вітер я згадувала, але ще раз – завтра повсюди північний, північно-західний, поривчастий.

  Справжнє тепло покотиться до нас із четверга, 23 квітня. А циклон, який прийде до нас у суботу, 25 квітня, принесе у більшість областей України, окрім півдня, впевненіші дощі", – пише пані Діденко. 

  Київ завтра ще побуде у прохолодному повітрі: вночі +2°C ...+5°C, на околицях заморозки 0°C...+2°C, вдень у середу очікується +12°C. Вітер північно-західний, північний, рвучкий. Про якісь корисні, істотні дощі 22 квітня не йдеться.

  Надалі, в другій половині тижня, у столиці потепліє до +15°C...+19°C. У суботу в Києві побільшає шансів на хороший дощ.

  Як повідомляв 5.UA, у столиці так і не настала метеорологічна зима – вперше за 140 років. Температура повітря в Києві так і не опустилася нижче 10°С морозу, а опадів випало рівно 100 мм – це 70% сезонної норми.

  Попередній матеріал
  "Якби не карантин, в Україні було б 180 тис. хворих на коронавірус" – Ляшко
  Наступний матеріал
  У визволених з полону українців не виявили COVID-19
  Loading...