Фото НАБУ

Скандали між відомствами і набір працівників: що саме перевірятимуть аудитори НАБУ

Аудитор НАБУ також розповів, що зробить у НАБУ найперше

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" доктор юридичних наук, професор, а тепер і аудитор НАБУ від ВР Володимир Василенко.

Василенко розповів, як працюватимуть аудитори НАБУ. Відомо, що же обрані аудитори НАБУ від парламенту, від уряду і ще одного мають призначити. Троє аудиторів сформують Комісію зовнішнього контролю. Зі слів Василенка, поки що двоє аудиторів не можуть починати перевірку неповним складом. Він також зазначив, що очевидно, кожен аудитор НАБУ набере свою команду, яка допомагатиме опрацьовувати дані, тим паче, що аудиторам треба тепер опрацювати дані за 3,5 роки.

Також розповів, що Комісія зовнішнього контролю аналізує роботу НАБУ за один рік. А звіт подаватиме до профільного комітету ВР.

Крім того, Василенко сказав, що саме перевірятимуть у НАБУ. З його слів, перевірятимуть різну інформацію про діяльність НАБУ, набір працівників тощо. Також дивитимуться, чи був дотриманий закон про реформування НАБУ, щоб виключити всі спекуляції. Крім того, з'ясовуватимуть причини конфлікту між працівниками генпрокуратури і НАБУ.

На запитання ведучого, чи можуть бути кадрові зміни чи щось більше за наслідками аудиту, Василенко сказав: "Це залежатиме від того, якого висновку дійде аудит. Я зараз не можу сказати, які будуть наслідки. Тому що я не знаю, які будуть результати. Тільки після завершення роботи стане зрозуміло".

Василенко також розповів, що зробить у НАБУ найперше: "Познайомлюся з Артемом Ситником і його працівниками, бо ми ще не знайомі особисто, і домовлюся про співпрацю. Я не бачу іншого шляху роботи, як на основі співпраці, відкритості і щирості. Я виходжу з презумпції, що НАБУ – дуже потрібна інституція і мені хотілося б, щоб аудит не знайшов жодних проколів у роботі НАБУ".

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше очільник НАБУ Артем Ситник відзвітував про трирічну діяльність НАБУ

Дивіться також фотогалерею за темою:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Аудитор НАБУ розповів, чи намагалися на нього впливати
Наступний матеріал
Скандал із "вони всі помруть" Лінчевського: яке рішення ухвалила дисциплінарна комісія
Теги:

Справа Онищенка та рюкзаків для МВС: Ситник відзвітував про трирічну діяльність НАБУ

Верховна Рада обрала нового аудитора НАБУ

НАБУ проводить обшуки в Одеській області: зокрема в "МТП" Южний"

Щоб не нашкодило малюкові: що радять спакувати в обіцяний Кабміном бебі-бокс

Цимбалюк розповів цікаві деталі "вбивства" Бабченка

"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція