Скандальне фото-вітання в Одесі

  Скандальне фото-вітання в Одесі. Мешканців та гостей міста привітали з річницею визволення від німецько-румунських загарбників плакатами із фото окупантів.

  На сіті-лайтах «Одеса - місто герой» із трьох військових світлин - одна виявилася фотографією групи румунських кулеметників на Приморському бульварі. Архівні чорно-білі зображення нечіткі, тож спочатку плакати не привернули особливої уваги. Скандал вибухнув тоді, коли історики упізнали не лише форму румунських солдатів, а й саме фото. Зроблене у перші дні окупації Одеси, воно увійшло до румунських підручників з історії. Яким чином окупанти опинилися на вітальному плакаті - місцеві чиновники не коментують.

  Юлія Іванівна, мешканка міста: "По всем фотографиям, по всем данным это, конечно, не наш солдат, который развалился и сидит на стуле, это понятно, что это румыны – видно по форме и по всему".

  Владіль ШМИГУЛЬ краєзнавець, ветеран Великої Вітчизняної війни: "Румыны ведь тоже те же сволочи, простите за выражение, которые погубили, особенно еврейское население в Одессе, для нашего города это было оскорбительно, это, вы знаете, непрофессиональность".

  Попередній матеріал
  У Києві відкрилася виставка раритетних автомобілів [відео]
  Наступний матеріал
  Близько 100 тіл знайшли у Кот-д`Івуарі
  Теги: