У Києві відкрилася виставка раритетних автомобілів [відео]

  10 мільойноів доларів під одним дахом. Виставка раритетних авто відкрилась у столиці. Всього власники представили 200 автомобілів.

  Він має повний привід та прототип мобільного телефона на борту - рацію. Перший радянський позашляховик - Газ-67 дісталася Олександру з Превомайська від однокласника. 

  Олександр, власник раритетного: "Авто создалось за две недели по приказу Сталина, имеет большую проходимость но очень маленький ресуср. Задача доставить гаубицу на поле битвы и быть уничтоженой. Поэтому ресуср расячитывали не более чем на 500 км".

  Газ Олександра проїхав набагато більше, каже Олександр. Хоча задля комфорту, попри бажання збергти автентичну зовнішісь, дещо таки довелось модернізувати.

  Олександр, валсник раритетного авто: "Авто унікальне і від нього отримуєш задовлення від їзди. Но он требует внимание к дороге".

  Володимир Носаков готовй говорити не про окреме  авто а про цілу епоху, що повязана з легендарною в Радянському союзі "Волгою". Задля цього приїхав з нижнього новгорода. Розповідає ГАЗ-24 - гордість радянського автопрому - так і не став наймасовішим через любов до нього у високих кабінетах.  

  Володимир Носаков: "Коли створилим першу партію цих волг Вони були всі чорного кольору - і одразу направилися до Кремля щоб замінити старий парк".

  А це колись популярний в фашистській Німеччинні опель знайшли на одному з подвір"ї у Київській області. Його власник каже, цей автомобіль його зачаровує. Не те що сучасні машини. Єдиний їх недолік - великий розхід пального.

  Ретро автомобілі дорогі навіть в металобрухті - за те що залишилося від опеля, його нинішній власник віддав 4 тисячі доларів - реставрація обійшлася набагато дорожче. Утім воно того варте.

  Андрій Жигулін,  Денис Блажиєвський, "5 канал".   

  Попередній матеріал
  Протести у Єгипті
  Наступний матеріал
  Скандальне фото-вітання в Одесі
  Теги: