Близько 100 тіл знайшли у Кот-д`Івуарі

  Близько сотні тіл знайшли у Кот-д`Івуарі. Усі загиблі стали жертвами міжетнічних сутичок, припускають в Організації об`єднаних націй. Представники комісії ООН з захисту прав людини вже розпочали розслідування.
  На самому березі слонової кістки ситуація вкрай напружена. Третій день поспіль сили новобраного президента Уаттари штурмують бункер, де, нібито, переховується  колишній глава держави Гбагбо. На вулицях  Абіджана точаться справжні бої. Напередодні, невідоми напали на резиденцію японського посла. Дипломата врятували французькі військові. Вони ж сьогодні розпочали евакуацію своїх співгромадян з неспокійного міста.  

  Громадянин Франції: "У нас ледь не влучили гранати. одна з них впала просто у дворі. Інша на вулиці, а міномет ледь не поцілив у нашу терасу. Тут дуже небезпечно".

  Алассан Уаттара, визнаний міжнародною спільнотою президент Кот-д'Івуару: "Вже тиждень мешканці Абіджана бояться виходити на вулицю. Ситуація дедалі ускладнюється. у місті проблеми з електропостачання. Бракує питної води. харчів та ліків".

  Нагадаємо, конфлікт розпочався у листопаді 2010го після виборів президента. Тоді два кандидати оголосили себе  переможцями. Міжнародна спільнота визнала президентом Уаттару. Утім, колишній глава держави -Ґбаґбо відмовився передавати владу. Внаслідок цього у країні розпочався збройний конфлікт.     

  Попередній матеріал
  Скандальне фото-вітання в Одесі
  Наступний матеріал
  Португалія попросила у ЄС фінансової допомоги [репортаж, відео]
  Теги: