Міжнародний аеропорт "Бориспіль"
Міжнародний аеропорт "Бориспіль" Аеропорт Бориспіль

Скандальна трансляція в "Борисполі": МІП розслідує появу ролика з некоректною картою України

Читайте по-русски
Раніше правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом демонстрації відеоролика із зображенням України без Криму в аеропорту Бориспіль

Міністерство інформаційної політики розпочало службове розслідування щодо трансляції в аеропорту Бориспіль промоційного ролика, в якому використано некоректне зображення карти України. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

"МІП вже почало службове розслідування щодо причин такого неприпустимого збою і всіляко сприятиме поліції у розслідуванні цього інциденту", – наголошується у повідомленні.

У МІП появу некоректного зображення мапи Європи у промоційному ролику в аеропорту Бориспіль пояснюють технічним збоєм, через який у кінцевому варіанті ролика залишилася карта, взята з фотостоків, в якій відсутні деякі напрями – Туреччина, країни Балтії, Данія та Крим.

"Ролик було показано всього кілька разів і одразу знято з ротації. Коректна версія відео вже передана для трансляції”, - наголосили у Міністерстві.

Україна на мапі без Криму в "Борисполі"
Україна на мапі без Криму в "Борисполі"Національна поліція

Як повідомляв 5.UA, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом демонстрації відеоролика із зображенням України без Криму в аеропорту Бориспіль.

Попередній матеріал
Автівка підірвалася на міні: в опіковому центрі Дніпра помер армієць 79-ї десантно-штурмової бригади
Наступний матеріал
Ситуація в ООС: ворог 13 разів обстріляв позиції ООС, є загиблий та поранений
Loading...