facenews.ua

Скандал з IdrisKa tour: українські туристи застрягли у Малазі і Тенеріфе

  Нині цю ситуацію намагаються врегулювати представники українського консульства

  Через недбалість туроператора IdrisKa tour українські туристи застрягли в Малазі і Тенеріфе. Про це повідомив офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич, передає "Укрінформ".

  "О 8:30 літак вилетів з Тенеріфе, о 9:00 він мав здійснити посадку в Малазі, щоб забрати решту групи українців. Інша частина туристів, які є клієнтами цього ж туроператора, має вилетіти аналогічним чартерним рейсом 2 вересня", – зазначив Кирилич.

  Як стало відомо, нині цю ситуацію намагаються врегулювати – а сьогодні та завтра українці мають таки повернутися додому чартерними рейсами.

  Як розповів представник консульської служби, український консул оперативно встановив контакт з туроператором і авіаперевізником. "Обидві сторони погодили суперечливі питання, і на цей момент ситуація врегульовується", – прокоментував Кирилич. 

  Нагадаємо, напередодні через IdrisKa tour майже 100 туристів дев'ять годин поспіль прочекали в аеропорту "Київ" і так і не вилетіли до Іспанії на відпочинок.  А от туроператор перестав відповідати на дзвінки, а всі офіси виявилися закритими. 

  А от представники українських авіаліній Dart запевняють: були готові вилетіти щомиті, однак гроші за переліт так і не надійшли на рахунки компанії.

  Попередній матеріал
  На рахунку Держказначейства рекордна сума коштів
  Наступний матеріал
  Акаунт Криму потролив пост посольства РФ про "російський" Крим